1 2 3 4 5 6 7
Yemek Üretimi (Catering) Hizmetleri
Temizlik & İlaçlama Hizmetleri
İnşaat & Bakım - Onarım
Kafe & Kantin işletmeleri

Duyurular

 

Kubat Grup 1995 yılında Malatya`da başladığı iş hayatı serüvenine kantin ve Yemekhane İşletmeciliği ile giriş yapmış ve devam eden yıllarda geniş iş alanlarında kendini kanıtlayarak Halı Saha İşletmeciliği, Temizlik İşleri, Havuz İşletmeciliği, Otopark ve Medikal İşletmeciliği, Restorant İşletmeciliği gibi sektörlerde kurumsal seviyede hizmet vermeye başlamıştır.

 


Kubat Grup verdiği tüm hizmetlerde insan merkezli çalışmayı kendine misyon edinmiştir. Bu amaçla proje uyguladığı tüm sektörlerde kaliteyi, insan sağlığı, güvenliği ve mutluluğunu ön plana çıkarmıştır.

 

Kubat Grup, yürüttüğü ve tamamladığı tüm projeleri ile kalite ve kurumsal değerliliğini her geçen daha da yükseklere taşımıştır. Malatya ile başlayan bu hizmet ağı çevre illerde de kabul görmüş ve şu an bir yerde projeleri ile adından söz ettirmektedir.

 

Kubat Grup şu anda Malatya ve çevre il ve ilçelerdeki resmi ve özel kurum Catering (Yemek ve Mutfak Hizmetleri) projelerinde günlük olarak 10.000 (Onbin) kişiye ortalama 4 çeşit yemek hizmeti sunmaktadır. Bu sayının 2017 yılı itibari ile 15.000 rakamına ulaşması hedeflenmektedir.

 

Kubat Grup yürüttüğü bu projelerde yaklaşık 500 kişiye de istihdam sağlamaktadır.

 

"Kazancınız kazancımızdır" sloganı ile yürüttüğümüz projelerimizde; sizlerin yemek gibi kendi sektörünüz dışındaki bir alanda zaman ve para kaybetmenizin önüne geçilmektedir. Özellikle bir çok personelin çalıştığı kurumlarda, yemek hizmeti gibi ekip çalışması, alanında uzman personel zorunluluğu olan, uzun bir planlama ve üretim aşaması gerektiren, sürekli üretim maliyet planlaması ile çeşitli sertifikasyonların bulundurulmasının zorunlu olduğu, çeşitli hijyen eğitim ve kontrol süreçlerinin yer aldığı işlerin yükümlülüklerinden sizleri kurtarıyor ve tüm motivasyonunuzu kendi sektörünüze vermenizi sağlıyoruz.

 


Ortak projelerde buluşmak ve dileğiyle...

 

 

 

 

Benzer İçerikler

Ziyaretçi Bilgileri Toplam Ziyaretçi :34460 Kişi - Şu An : 17 Kişi Online - Sitemizi Bugün : 81 Kişi - Dün : 23 Kişi - Son Bir Hafta : 308 Kişi - Son Bir Ay : 2534 Kişi Ziyaret Etmiştir.