1 2 3 4 5 6 7
Yemek Üretimi (Catering) Hizmetleri
Temizlik & İlaçlama Hizmetleri
İnşaat & Bakım - Onarım
Kafe & Kantin işletmeleri

Duyurular

İnsan Kaynakları

 

Yürüttüğümüz tüm projelerde alanında uzman personellerle çalışmaktayız. Firmamız her geçen gün büyümekte ve istihdam sayısını da artırmaktadır. Bununla birlikte alanında uzman personellerde her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Firmamız, yürüttüğü projelerde; alanında uzman, güvenlik ve hijyen eğitimlerini tamamlamış, kurumsal çalışma prensiplerini kavramış ve kurumumuzun misyon olarak kendine belirlediği insan merkezli çalışma stratejilerini benimsemiş kişilerle çalışmaktadır.

 

Firmamızda işe başlayan personellerimiz öncelikle yukarı belirtilen hususlarda eksiklerini tamamlayacakları belirli süreli hizmetiçi eğitimler ve sertifikasyon programlarında eğitimlerini tamamlamaktadırlar.

 

Eğitimlerini tamamlayan personellerimiz, alanında uzman diğer personellerimiz ile sahada pratik eğitimlerini almakta ve profesyonelliğe geçmektedirler. Sizler de kurumumuzda çalışmak isterseniz; yukarıda belirtilen çalışma stratejilerimizi benimsemiş ve site üzerinde yer alan İş Başvuru Formunu doldurmuş olmanız gerekmektedir. Verdiğiniz bilgiler kontrol edilerek değerlendirme yapılacak ve olumlu olan bütün başvurulara geri dönüş yapılacaktır.

 

 

Benzer İçerikler

Ziyaretçi Bilgileri Toplam Ziyaretçi :34448 Kişi - Şu An : 5 Kişi Online - Sitemizi Bugün : 69 Kişi - Dün : 23 Kişi - Son Bir Hafta : 296 Kişi - Son Bir Ay : 2522 Kişi Ziyaret Etmiştir.