1 2 3 4 5 6 7
Yemek Üretimi (Catering) Hizmetleri
Temizlik & İlaçlama Hizmetleri
İnşaat & Bakım - Onarım
Kafe & Kantin işletmeleri

Duyurular

İnşaat & Bakım - Onarım

 

Tüm resmi ve özel kurumların, küçük ve büyük işletmelerin inşaat sonrası ek işlemlerinizde firmamız inşaat ile inşaat sonrası bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.İnşaat bakım ve onarım hizmeti için gerçekleştireceğimiz ihale sonucunda işyeri, bina ve her türlü tesiste elektrik, mekanik ve inşaat konularında tek bir yetkili firma ile yıllık sözleşme imzalayarak, her iş için ayrı firma ile yürüteceğiniz sözleşme süreç ve prosedürlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın. İnşaat bakım ve onarım hizmeti satın alma sürecinizde firmamız iş birliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde bakım, onarım ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız.

 

Satın aldığınız hizmetin sürdürebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.

 

İçeriğe Ait Resimler

Benzer İçerikler

Ziyaretçi Bilgileri Toplam Ziyaretçi :34451 Kişi - Şu An : 8 Kişi Online - Sitemizi Bugün : 72 Kişi - Dün : 23 Kişi - Son Bir Hafta : 299 Kişi - Son Bir Ay : 2525 Kişi Ziyaret Etmiştir.