1 2 3 4 5 6 7
Yemek Üretimi (Catering) Hizmetleri
Temizlik & İlaçlama Hizmetleri
İnşaat & Bakım - Onarım
Kafe & Kantin işletmeleri

Duyurular

Kurumsal Temizlik ve İlaçlama

 

Firmamız, birçok alanda meydana getirdiği farklı çözümlerle uzmanlaşıp hızla büyüyen, Malatya ve çevresinde temizlik, haşere ilaçlama, mavi yaka personel istihdamı konusunda hizmet veren lider firmaları arasına girmiştir.

 

Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre kaliteli ve iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır. Değişik sektörlerde bulunan tüm müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

 

Birçok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine kendi asıl işlerine yoğunlaşmalarını sağlayabilecekleri bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır. Firmamız, müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumayı kendine misyon olarak belirlemiştir.

 

Bölgenin önde gelen temizlik şirketlerinden biri olarak, her bir müşterimizin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş teklif hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunmaktayız. Firmamız ziyaretlerde bulunarak firmanın amaçlarını ve ihtiyaçlarını teyit eder. Verilecek hizmet kapsamı, tarz ve süresi buna göre belirlenir. Konunun gerektirdiği alanda bilgili ve deneyimli uzmanlar görevlendirilir. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerin maliyetinin çok üstünde yarar sağlaması için çalışır; yararlı olacağına inanmadığı, hizmetleri, gerekçesini belirterek sunmaktan kaçınır. Tüm resmi ve özel kurumlarda temizlik ve ilaçlama hizmetleri kurumsal ortam, fiziki ve evrak güvenlikleri en üst seviyede güvenlikleri sağlanarak gerçekleştirilir. İşlerinizin aksamaması için kurumunuza en uygun çalışma saatlerinde iş ve işlemler yapılarak esnek çalışma zamanları uygulanır.

 

 

 

Benzer İçerikler

Ziyaretçi Bilgileri Toplam Ziyaretçi :34459 Kişi - Şu An : 16 Kişi Online - Sitemizi Bugün : 80 Kişi - Dün : 23 Kişi - Son Bir Hafta : 307 Kişi - Son Bir Ay : 2533 Kişi Ziyaret Etmiştir.